PARKING DLA ROWERÓW, SZATNIE
I PRYSZNICE DLA ROWERZYSTÓW

W GPP Business Park stawiamy na transport alternatywny, ze szczególnym uwzględnieniem rowerzystów. Od samego początku dbaliśmy o to, aby do kompleksu można było łatwo dojechać i było gdzie zaparkować. Nasze starania spotkały się ze zrozumieniem władz miejskich, dzięki czemu dziś możemy się szczycić tym, że do naszego kompleksu, wzdłuż ulicy Konduktorskiej prowadzi ścieżka rowerowa. W 2016r. przystąpiliśmy do programu City by bike, uruchamiając wypożyczalnię rowerów w pełni współpracującą ze stacjami miejskimi. Dla cyklistów przygotowaliśmy bogatą infrastrukturę, na którą składają się:

  • parking rowerowy naziemny, znajdujący się za bramą wjazdową na teren GPP Business Park przy stanowisku ochrony podzielony na 2 wiaty rowerowe, pod którymi oprócz rowerów mogą być również parkowane inne pojazdy jednośladowe
  • parking rowerowy podziemny z kontrolą dostępu, znajdujący się wzdłuż drogi dojazdowej do garażu podziemnego, na wysokości budynków Stern oraz Alder. Parking ten przeznaczony jest wyłącznie dla rowerzystów.

Każda osoba dojeżdżająca do pracy rowerem może skorzystać z szatni oraz prysznicy w części sanitarno-socjalnej na parterze budynku Stern. Obsługą ww. usług zajmuje się recepcja fitness clubu Gym for You.

Zasady korzystania z ww. parkingów oraz prysznicy i szatni dla rowerzystów są dostępne w „Procedurze korzystania z parkingów dla rowerów, szatni oraz car-sharing”, którą znajdą Państwo w zakładce PLIKI DO POBRANIA.

W razie pytań prosimy o kontakt z recepcją GPP Business Park
Tel: +48 32 781 20 03
e-mail: recepcja.gpp1@gppkatowice.pl

Made by: Grafeel Studio