nextbike

Nextbike Polska jest liderem w obsłudze publicznych wypożyczalni rowerów. Jednorazowa rejestracja w systemie Nextbike umożliwia korzystanie z floty 21 000 rowerów na całym świecie. Rowery Nextbike można wypożyczyć 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu od wczesnej wiosny do późnej jesieni, po lokalnych stawkach.

60 bezpłatnych minut

Firmy Nextbike Polska i Benefit Systems przygotowały ciekawą ofertę dla właścicieli MultiSport. Każdy zarejestrowany użytkownik może bezpłatnie wypożyczyć rowery miejskie do 60 minut dziennie.

Standardowo pierwsze 15 minut wypożyczenia roweru w Katowicach jest bezpłatne. Posiadaczom kart MultiSport, którzy przystąpią do programu i zarejestrują się na stronie MultiSport, przysługuje prawo do wypożyczenia roweru na okres do 60 minut dziennie.

stacje naprawy

Mając świadomość, że w przypadku awarii roweru nie zawsze mamy do dyspozycji narzędzia, w kompleksie GPP Business Park dostępne są 2 samoobsługowe stacje naprawcze IBOMBO, które pomogą w nagłych i przypadkowych problemach technicznych z rowerem.

Stacje wyposażone są w szeroki zestaw narzędzi do naprawy.

Parkingi, przebieralnie, prysznice

Z myślą o rowerzystach przygotowaliśmy bogatą infrastrukturę, na którą się składa:

  • parking naziemny dla rowerów, zlokalizowany za wjazdem na teren GPP Business Park przy stacji ochrony podzielonej na 2 wiaty rowerowe, pod którymi oprócz rowerów można zaparkować również motocykle
  • parking podziemny rowerowy z kontrolą dostępu wzdłuż drogi dojazdowej do garażu podziemnego, na wysokości budynków Stern, Alder i Bloch. Parking przeznaczony jest wyłącznie dla rowerzystów.

    Każdy, kto dojeżdża do pracy rowerem, może skorzystać z szatni i prysznica w strefie sanitarnej na parterze budynku Stern. Usługi te świadczone są przez recepcję klubu fitness Gym for You.