FINTESS CLUB GYM FOR YOU

Gym For You Fitness Club Premium to miejsce, które zadowoli każdego kto ceni sobie wygodę, profesjonalizm i komfort podczas dążenia do osiągnięcia wyznaczonych sportowych celów. Klub zajmuje powierzchnię 960 m2, na której znajduje się nowoczesna siłownia podzielona na strefy: cardio, treningu funkcjonalnego, maszyn do treningu siłowego, wolnych ciężarów oraz dwie sale fitness.

Klub posiada przedszkole, gdzie na czas swojego treningu można pozostawić swoją pociechę.
Stefa cardio, umożliwia efektywny trening aerobowy lub interwałowy na różnorodnych maszynach zaczynając od tradycyjnych bieżni czy rowerku, a kończąc na orbitreku.
Strefa treningu funkcjonalnego posiada wszelkie niezbędne przyrządy do ćwiczeń, które rewelacyjnie sprawdzają się w treningu dla początkujących jak i zaawansowanych.
Strefa treningu siłowego wyposażona jest w szeroki wachlarz maszyn, oraz wolnych ciężarów.
Klub Gym For You posiada salę do indoor cycling, wyposażoną w najnowsze rowerki Tomahawk. Dla klubowiczów dostępna jest również sauna, gabinet masażu oraz współpraca z profesjonalnymi trenerami personalnymi oraz dietetykami.

W naszym klubie jest możliwość skorzystania z poszczególnych masaży:
• Masaż klasyczny jest jedną z najpopularniejszych form masażu o szerokim zakresie zastosowań. Masaż ten może mieć za zadanie pobudzanie, tonizowanie, wzmacnianie ciała.
• Masaż sportowy pomaga zapobiegać kontuzjom, likwiduje skutki przetrenowania, rozgrzewa i relaksuje mięśnie oraz pomaga w powrocie organizmu do homeostazy po treningu.
• Masaż relaksacyjny, którego podstawą są techniki masażu klasycznego, rewelacyjnie odpręża, poprawia samopoczucie oraz przepływ energii usuwając napięcia, a oryginalne wonne olejki pozwalają poczuć się wyjątkowo.
• Masaż tkanek głębokich, nazywany też masażem głębokim, wbrew groźnie brzmiącej nazwie, jest delikatny i przebiega w wolnym tempie, bez środków poślizgowych. Cel masażu tkanek głębokich stanowi wpłynięcie na stanmięśni – zmniejszenie ich napięcia i rozluźnienie, a także poprawienie elastyczności i ślizgu powięzi.
• Masaż limfatyczny to masaż ciała pobudzający krążenie krwi i limfy. Masaż możesz wykonać, gdy chcesz ujędrnić skórę, pozbyć się cellulitu, zlikwidować obrzęki.
• Masaż czekoladą to połączenie peelingu, masażu relaksacyjnego, z odżywczymi właściwościami czekolady. Zabieg pozwala nie tylko uzyskać pozytywne efekty kosmetyczne, ale również pomaga odprężyć się uwalnia endorfiny, czyli hormony szczęścia. Doskonały masaż na stres.

Istniej również możliwość współpracy z firmami i zorganizowania:
Treningów dla pracowników korporacji.
Dbasz o zdrowie swoich pracowników, być może Twoja firma wykupiła pakiet usług zapewniający pracownikom dostęp do basenu i siłowni? Pomimo tego Twój zespół regularnie trapią problemy zdrowotne. Pomyśl o wdrożeniu programu zwalczania dolegliwości związanych z siedzącym trybem życia?

Zapraszamy do współpracy.
Honorujemy karty: Benefit System, Ok System, Fit Profit oraz Multi Sport

Poniedziałek-Piątek, 6:00-23:00. Sobota, 10:00-18:00.
Niedziela, 10:00-18:00.

telefon 533 700 011
Strona klubu www.gymforyou.pl