PRZEDSZKOLE SPORTUSIE

Niepubliczne Przedszkole SPORTUSIE z oddziałami integracyjnymi jest placówką przyjazną dla dzieci,miejscem radosnej zabawy, w którym dzieci czują się swobodnie i bezpiecznie.Placówka posiada funkcjonalne i estetycznie urządzone sale zajęć, gabinet terapeutyczny, gabinet logopedyczny oraz salę do zajęć SI oraz fizjoterapii. Oprócz tego zewnętrzny, zamknięty plac zabaw, gdzie dzieci mają możliwość aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.
Przedszkole  czynne jest cały rok w godzinach od 6:30 do 17:30.

Przedszkole oferuje pracę nowoczesnymi metodami oraz wiele ciekawych zajęć dodatkowych
*język angielski
*język niemiecki
*rytmika
*akademia piłki nożnej
*karate
*judo
*zajęcia taneczne
*basen
*sensoplastyka
*dogoterapia
*filharmonia
*gimnastyka korekcyjna

Wykwalifikowana kadra nauczycieli i terapeutów daje możliwość rozwoju i pracy z dziećmi, które posiadają orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego oraz opinię o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju.
Rodzice i dzieci maja możliwość uzyskania wsparcia ze strony takich specjalistów jak:
*logopeda
*psycholog
*pedagog
*fizjoterapeuta
*oligofrenopedagog

Urozmaiceniem i tak bogatego życia przedszkolnego są uroczystości i imprezy, w których rodzice mogą uczestniczyć wraz ze swoimi pociechami:
*dzień matki
*dzień babci
*pasowanie na przedszkolaka itp.
oraz dodatkowe atrakcje dla dzieci:
*wycieczki
*konkursy
*Mikołajki
*Dzień Dziecka

Co roku w SPORTUSIACH organizowany jest Festyn Rodzinny, na który zaproszeni są wszyscy wychowankowie przedszkola wraz ze swoimi rodzinami oraz cała kadra pracowników, co pozwala na bliższe poznanie się oraz umożliwia integrację.
Dodatkowo jest to świetna okazja do wspólnej zabawy, która zawsze wywołuje uśmiech na twarzach zarówno dzieci jak i dorosłych.

Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.
Tel.: 537 707 900
E-mail: info@kinder-park.pl