SALE KONFERENCYJNE

Na terenie GPP Business Parku oferujemy usługi w zakresie wynajmu oraz obsługi sal konferencyjnych, na potrzeby organizacji zarówno dużych konferencji, szkoleń, sympozjów, kongresów, a także małych spotkań biznesowych oraz prezentacji. Elastyczna oferta pozwala sprostać wymaganiom każdego Klienta. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do prowadzenia videokonferencji oraz spotkań wymagających zaplecza do tłumaczeń symultanicznych.

Zaplecze konferencyjne na terenie Parku obejmuje:

• 7 w pełni wyposażonych, klimatyzowanych sal konferencyjnych z możliwością różnych aranżacji (na wyposażeniu sal rzutniki, tablice interaktywne, sprzęt do wideokonferencji i tłumaczeń symultanicznych) • pojemność od 12- 121 osób • możliwość obsługi cateringowej, organizacji przerw kawowych oraz posiłków – na terenie Parku funkcjonuje Restauracja Bazylia • możliwość drukowania materiałów, broszur szkoleniowych oraz plakatów i wydruków wielkoformatowych na miejscu • bezpłatny dostęp do Internetu • do dyspozycji gości przestronne foyer oraz osobne toalety • sale przystosowane do poruszania się osób niepełnosprawnych • gwarantowana pomoc techniczna oraz obsługa recepcyjna • na życzenie obsługa tłumacza • dla gości miejsca parkingowe na terenie Parku

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Centrum Konferencyjne budynek Goeppert-Mayer

Sala A – meeting room
Sala o powierzchni 31 m kw. Doskonała na kameralne spotkania, rozmowy rekrutacyjne oraz mniejsze spotkania biznesowe, mogąca pomieścić maksymalnie 12 osób – układ konferencyjny. Bezpłatny dostęp do Internetu. Na wyposażeniu sali tablica interaktywna z funkcją rzutnika – 40,00 zł netto/h

Cena:
Najemcy – 30,00 zł netto/h
Firmy zewnętrzne – 35,00 zł netto/h

Sale B, C, D, E
Sale o powierzchni 50 m kw. Doskonałe na większe spotkania biznesowe, szkolenia, seminaria itp. Bezpłatny dostęp do Internetu, nagłośnienie, mikrofon bezprzewodowy.
Cena wynajmu sali obejmuje wyposażenie, tj. rzutnik, ekran, flipchart, nagłośnienie.

Cena:
-wynajem do 6 h – najemcy – 400,00 zł netto
-wynajem do 6 h – firmy zewnętrzne- 450, 00 zł netto
-wynajem powyżej 6 h – najemcy – 700,00 zł netto
-wynajem powyżej 6 h – firmy zewnętrzne – 800,00 zł netto

Sale B+C, D+E
Sale o powierzchni 100 m kw maksymalnie mogące pomieścić 121 osób w układzie kinowym. Idealne zarówno na duże konferencje, kongresy, szkolenia, jak i na mniejsze spotkania wymagające dużej przestrzeni. Na salach zapewniony dostęp do Internetu 2mb/s.

Cena:
– wynajem do 6 h – najemcy – 500,00 zł netto
– wynajem do 6 h – firmy zewnętrzne – 600,00 zł netto
– wynajem powyżej 6 h – najemcy – 850,00 zł netto
– wynajem powyżej 6 h – firmy zewnętrzne – 1 000,00 zł netto

Zapraszamy do kontaktu:

Recepcja GPP Business Park
Tel. (32) 781 20 03
e-mail: recepcja.gpp1@gppkatowice.pl