ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI

Zarządzeniem nieruchomościami położonymi na terenie kompleksu GPP Business Park zajmuje się spółka GPP Business Park sp. z o.o. – zespół specjalistów od wielu lat związanych z nieruchomościami.

Dział Obsługi Najemcy i Dział Techniczny dokładają wszelkich starań by odpowiedzieć na wszystkie potrzeby Najemców GPP Business Park oraz potencjalnych klientów.

Największa część zespołu GPP Business Park wywodzi się ze struktur Górnośląskiego Parku Przemysłowego Sp. z o.o., stąd też spółka może się wykazać dużym doświadczeniem nie tylko w zarządzaniu i obsłudze nieruchomości komercyjnych, ale także w ich tworzeniu, począwszy od etapu koncepcji.

GPP Business Park sp. z o.o. świadcząc swoje usługi opiera się na grupie zaufanych pracowników, którzy mogą się wykazać zarówno praktyczną wiedzą jak i doświadczeniem. Dzięki temu spółka jest w stanie zapewnić wysoką jakość realizacji zleceń z zakresu szeroko pojętego zarządzania nieruchomościami, obsługi technicznej nieruchomości oraz obsługi recepcyjno-sekretarskiej.

Posiadane doświadczenie pozwala spółce GPP Business Park zarządzać projektami efektywnymi energetycznie, w tym certyfikowanymi w systemie BREEAM, a także wykonywać specjalistyczne analizy i rozliczenia znacznie wykraczające poza typowe zarządzanie nieruchomościami, np. związane z produkcją energii elektrycznej w procesie trigeneracji i ubieganiem się o żółte certyfikaty.

Zapraszamy do kontaktu:
Dział Obsługi Najemcy
e-mail: don@gppkatowice.pl